» Туристична Волинь - у календарях та на відео

Туристична Волинь - у календарях та на відео

Раздел: ---

На Рівненщині триває реалізація масштабного мандрівного проекту "Волинь туристична". Наразі режисери, художники та дизайнери працюють над його візуалізацією. Тож вже невдовзі відбудеться презентація оригінальних календарів. Вони створені на основі картин Олександра Гурістюка та Андрія Личака. Роботи написані на Волині і про Волинь. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Водночас завершується робота над промороликами проекту. Їх знімали у Луцькому замку, на озері Світязь, у Пересопниці, Почаївській лаврі та в Музеї бурштину. Саме ці об’єкти представляють різноплановий туристичний потенціал краю, вважає заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов.

Нагадаємо, проект "Волинь туристична" об’єднує території 5 областей – Рівненської, Волинської, Тернопільської, Житомирської та Хмельницької – і тим самим пропонує цілісний продукт для любителів подорожей. Вже нині функціонує сайт www.volyntravel.com.ua. Саме за цією адресою туристи можуть знайти вичерпну інформацію про найцікавіші об’єкти, обрати запропонований маршрут або прокласти його самостійно.

sfera-tv.com.ua
    20-11-2012 Перегляди: 93

Коментарів (0)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Звіти про подорожі, замітки про визначні пам'ятки і цікавих місцях. Фотографії, корисні посилання та поради. Власні враження, які можуть не збігатися з тим, що написано в путівниках.

Популярні теги

Зміна скіна: