» Також Мінінфраструктури запропонувало японському бізнесу взяти участь у конкурсі на концесію морських портів Ольвія та Херсон.

Також Мінінфраструктури запропонувало японському бізнесу взяти участь у конкурсі на концесію морських портів Ольвія та Херсон.

Раздел: ---

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій запропонував відновити пряме авіасполучення між Україною та Японією. Про це міністр повідомив під час зустрічі з послом Японії в Україні Такаші Кураі, передає прес-служба Мінінфраструктури.

«Міністр інфраструктури України наголосив на необхідності відновлення прямого авіаційного сполучення між Україною та Японією, що стане не тільки позитивним сигналом для бізнесу, а й сприятиме розвитку туризму», — йдеться у повідомленні відомства за підсумками зустрічі. Також Криклій запропонував японському бізнесу взяти участь у конкурсі на концесію морських портів Ольвія та Херсон, а також в інвестиційному форумі, який відбудеться у Маріуполі.

Раніше повідомлялось, що Україна відновила пряме авіасполучення з Узбекистаном після 5-річної перерви.


Напередодні українська авіакомпанія SkyUp анонсувала нові внутрішні авіамаршрути. Ціни на квитки складуть 500-600 гривень в один бік. Також компанія анонсувала запуск авіаперельотів з Києва до Львова за 502 гривні.

    Подготовила : Луценко Алина 27-09-2019 Перегляди: 809

Коментарів (0)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Звіти про подорожі, замітки про визначні пам'ятки і цікавих місцях. Фотографії, корисні посилання та поради. Власні враження, які можуть не збігатися з тим, що написано в путівниках.

Популярні теги

Зміна скіна: