» Авіапасажирам розповіли, яких місць варто уникати, щоб не сидіти поруч з дітьми

Авіапасажирам розповіли, яких місць варто уникати, щоб не сидіти поруч з дітьми

Раздел: ---

На деяких місцях в літаку не можна літати маленьким дітям.
 

Члени екіпажів пасажирських авіакомпаній і часті мандрівники поділилися порадами, яких місць на борту літака варто уникати, щоб не сидіти поруч з маленькими дітьми.

Зокрема, колишня стюардеса British Airways Саманта Пейп повідомила, що хоча сидіння за розділовою перегородкою між класами в салоні літака (bulkhead seat) може бути привабливим завдяки додатковому простору для ніг, ви ризикуєте опинитися поруч з дитиною в довгому польоті.

"Ви, швидше за все, будете сидіти поруч з дитиною. Це тому, що поруч з цим кріслом часто є відкидний столик для дитячих колисок, щоб діти могли спати, а не лежати на чиїхось колінах протягом усього польоту", – цитує її The Sun.

 

Стюардеса Virgin Atlantic Ребекка Лав додала, що ймовірність опинитися поруч з дітьми велика не тільки біля перегородки, але і поруч з туалетами, оскільки батьки, швидше за все, забронюють їх.

 

У свою чергу один з часто літаючих пасажирів сказав, що ряд біля виходу – найкраще місце, щоб уникнути дітей, адже дітям не дозволяється сидіти на них згідно з правилами авіаперевезень.

"Якщо ви можете вибрати своє місце, виберіть те, поруч з яким є вихід. Ви можете втратити можливість відкидати сидіння, але гарантовано, що позаду вас не буде малюка", – поділився мандрівник.

Відзначимо, за даними Управління цивільної авіації Великобританії (CAA): "Деяким пасажирам може бути заборонено сидіти в ряду сидінь поруч з аварійним виходом. Це пов'язано з тим, що якщо потрібен аварійний вихід, важливо, щоб вихід можна було відкрити і евакуювати літак якомога швидше".

При цьому серед мандрівників, яким заборонено займати місця в ряду біля виходу, в управлінні перераховують дітей.


    Подготовила : Сьомчик Катерина 25-01-2023 Перегляди: 90

Коментарів (0)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Звіти про подорожі, замітки про визначні пам'ятки і цікавих місцях. Фотографії, корисні посилання та поради. Власні враження, які можуть не збігатися з тим, що написано в путівниках.

Популярні теги

Зміна скіна: