» Кіпр послабив коронавірусні обмеження

Кіпр послабив коронавірусні обмеження

Раздел: ---

 
Влада Кіпру з понеділка послаблює для жителів і туристів обмеження, введені через зростання числа хворих на COVID-19, в деяких місцях більше не будуть вимагати перепустку SafePass, повідомляє газета Cyprus Mail.

«Міністр охорони здоров’я Константінос Іоанну за підсумками урядового засідання заявив, що з 17 травня на Кіпрі будуть ослаблені коронавірусні обмеження у зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації, а пропуск SafePass більше не потрібен туристам і місцевим жителям, які хочуть займатися активним відпочинком», — пише видання.

Пропуск SafePass (або Coronapass), що підтверджує відсутність у людини коронавірусу, не вимагатиметься для відвідування літніх веранд в кафе, ресторанах і барах, а також в театрах і кінотеатрах просто неба. Пропуск залишиться обов'язковим для осіб у віці від 12 років і старше для відвідування всіх закритих громадських місць, таких як торгові центри, театри, кінотеатри, готелі, культові споруди, а також конференції та виставки.

Також з 17 травня відкриваються парки розваг і ігрові майданчики.
    Подготовила : Вйонзик Іванна 17-05-2021 Перегляди: 140

Коментарів (0)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Звіти про подорожі, замітки про визначні пам'ятки і цікавих місцях. Фотографії, корисні посилання та поради. Власні враження, які можуть не збігатися з тим, що написано в путівниках.

Популярні теги

Зміна скіна: