» Поруч з Буковелем встановили пам'ятник туристу-лижнику

Поруч з Буковелем встановили пам'ятник туристу-лижнику

Раздел: ---

Перший в Україні пам’ятник поставили неподалік гірськолижного курорту "Буковель” – у селі Яблуниця. Його ініціатор вважає, що прихильники гірськолижного відпочинку варті такого вшанування.
Двометровий здоровань у правильному екіпіруванні вже завоював інтерес туристів – біля нього постійно фотографуються. Прототипу фігура не має, але присвячена всім, хто їде в Карпати на лижі.

"Я думаю, що лижники заслуговують на пам’ятник. Бо це один з видів спорту, який дуже цінується у світі. Крім того, популярне дозвілля”, – розповів замовник пам’ятника Богдан Стефурак.
Самі туристи-лижники теж кажуть, що постаменту гідні. Інструктори тим часом лижників класифікують залежно від того, хто як… помиляється. Новачки тут – "чайники”. Цим прізвиськом вони навіть пишаються. "Мавпочка” і "трамвай” – відпочивальників так називають через найпопулярніші серед них стійки.
Найнебезпечніший вид лижника інструктори називають "лом”. Це травмонебезпечний лижник, здатен знести на своєму шляху все.

Відпочивальникам теж самокритики не бракує – аж до анекдотів про себе.
"Бізнесмен купив собі хорошу амуніцію, лижі, приїхав на Буковель. Став на гірку, кулею спускається вниз. Падає, ударяється об дерево, ламає ключицю, лежить, випльовує зуб і каже: "Ну все одно краще, ніж на роботі!”, – розповідає любитель гірськолижного відпочинку Юрій Демура.
Хоч стоїть пам’ятник недовго, але лижники вже придумали про нього свою історію. Кажуть, треба потерти лижу, аби катання було безпечним.

yashevchenko.org
    29-01-2013 Перегляди: 102

Коментарів (0)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Звіти про подорожі, замітки про визначні пам'ятки і цікавих місцях. Фотографії, корисні посилання та поради. Власні враження, які можуть не збігатися з тим, що написано в путівниках.

Популярні теги

Зміна скіна: