» » Пляж Туріметта в Австралії

Пляж Туріметта в Австралії

Раздел: Австрия

Дивовижний по красі кам’яний пляж є надбанням Австралії – континенту, обдарованого приголомшливою природою. Ховаючись між невисокими скелями, покритими мохами, Туріметта (Turimetta) немов бажає захистити туристів, заворожених його казковим пишністю від підстерігаючих практично на кожному кроці небезпеки.

Дійсно, дивлячись на тиху і дзеркальну воду відмовляєшся вірити в те, що цим пляжем можна хіба що милуватися, а ось купатися тут небажано. Єдині, хто себе тут почуває як вдома – рибалки з місцевого клубу Turimetta Fishing .

Недоброзичливість тутешнього пляжу полягає в наявності непомітних розломів у скелях, які є основною частиною тутешнього ландшафту. Крім цього завжди слід остерігатися акул, які облюбували скелі спільно з іншими підводними мешканцями в якості надійного прихистку під час шторму.

Навіть та частина пляжу Туріметта, яка відведена для купання, а це близько чотирьохсот метрів в довжину, може піднести неприємний сюрприз у вигляді кам’янистого дна, так що тим, хто все-таки наважиться скупатися, слід весь час стежити за тим, куди поставити ногу.

Все ж жодна з цих небезпек не може налякати бажаючих відобразити фантастичні тутешні види, що не мають аналогів на планеті. Примітно й те, що пляж виглядає живописно завжди, незалежно від погоди або часу доби.

Відчути себе на цьому пляжі одиноким навряд чи вдасться, адже крім фотографів, художників і звичайних туристів тут часто можна зустріти місцевих рибалок, для яких ця яскрава австралійська пам’ятка, в першу чергу, є головним джерелом доходів.


    Подготовила : Галина Андес 7-04-2016 Перегляди: 117

Коментарів (0)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Звіти про подорожі, замітки про визначні пам'ятки і цікавих місцях. Фотографії, корисні посилання та поради. Власні враження, які можуть не збігатися з тим, що написано в путівниках.

Популярні теги

Зміна скіна: