» » У парламенті Канади закликали до безвізу з Україною

У парламенті Канади закликали до безвізу з Україною

Раздел: Документы

Зокрема, у Палаті громад підтримали відповідний звіт Постійного комітету з питань громадянства та імміграції.
 

У Палаті представників (нижня палата парламенту Канади) закликали канадський уряд запровадити безвізовий режим для українських громадян.

Про це свідчить повідомлення на сторінці Палати представників Канади у Twitter.

 

Зокрема, "за" відповідний звіт Постійного комітету з питань громадянства та імміграції проголосували 175 депутатів, "проти" - 154 депутати. Таким чином, звіт було схвалено.

На сайті Палати громад зазначається, що у звіті засуджується необґрунтована і неспровокована атака на Україну, яка була здійснена за наказом російського президента Володимира Путіна, що є явним порушенням міжнародного права.

Також висловлюється заклик до уряду Канади підтримати українців та інших людей, які проживають в Україні та які постраждали від війни, і забезпечити підготовку оброблення імміграційних заявок на терміновій основі.

Крім того, до уряду Канади висловлюється заклик "запровадити безвізовий режим з України в Канаду, зокрема, швидку видачу електронних дозволів на здійснення поїздок".

Безвіз з Канадою: що відомо

Раніше Україна і Канада створили робочу групу з питань мобільності та провели її установче засідання. Вона має стати новою платформою діалогу на шляху до спрощення режиму поїздок громадян України до Канади.


    Подготовила : Екатерина Сьомчик 30-03-2022 Перегляди: 138

Коментарів (0)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Звіти про подорожі, замітки про визначні пам'ятки і цікавих місцях. Фотографії, корисні посилання та поради. Власні враження, які можуть не збігатися з тим, що написано в путівниках.

Популярні теги

Зміна скіна: