» » Туристам розповіли, як вибрати хороший готель

Туристам розповіли, як вибрати хороший готель

Раздел: Гостиница

В першу чергу, туристам радять завжди вивчати відгуки про готель в Інтернеті.
 

Працівники готелів з особистого досвіду дали мандрівником кілька порад з приводу того, на що варто звернути увагу при виборі готелю і чого варто уникати.

В першу чергу, туристам радять завжди вивчати відгуки про готель в Інтернеті, пише Express з посиланням на коментарі на платформі Reddit.

"Читайте між рядків. Я завжди шукаю тенденції у відгуках. Три заяви про клопів з різницею в рік, швидше за все, означають, що клопів немає, а просто хитрий клієнт хотів обмовити готель, щоб отримати безкоштовну ночівлю. Три скарги за один місяць – і я думаю, що буду їх уникати", – поділився досвідом один з готельєрів.

 

Інший працівник радить читати відгуки навіть в тому випадку, якщо турист планує зупинятися в мережевих готелях із загальними стандартами якості, адже, незважаючи на наявність єдиних норм, часто рівень конкретного готелю тієї чи іншої мережі залежить від керівника і персоналу, а також особливостей країни, де він розташований.

При цьому рекомендується сортувати відгуки від найсвіжіших: "Багато що залежить від власника і керівництва. Відгуки – найкращий спосіб (підібрати готель – ред.), просто не забудьте відсортувати їх за найостаннішими".

Ще один готельєр розповів, що завжди звертає увагу на розташування готелю щодо місць, які цікавлять його, і зупинок громадського транспорту: "Немає сенсу зупинятися в розкішному готелі, який знаходиться в 45 хвилинах від усього, що я хочу відвідати. Далі я розгляну зручності, які він пропонує".

Також він порадив оцінювати, чи дійсно туристу потрібні всі ті послуги, які пропонує готель.

"Багато готелів вищого рівня пропонують такі речі, як спа-центри та обслуговування номерів, якими я не користуюся, тому мені не потрібно переплачувати за ці речі. У готелях більш високого рівня кращі ліжка і подушки, але я можу відмовитися від цього заради більш низької ціни", – зазначив користувач Reddit.

    Подготовила : Сьомчик Катерина 23-01-2023 Перегляди: 176

Коментарів (0)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Звіти про подорожі, замітки про визначні пам'ятки і цікавих місцях. Фотографії, корисні посилання та поради. Власні враження, які можуть не збігатися з тим, що написано в путівниках.

Популярні теги

Зміна скіна: